Fakeblod i Tub 16 ml
Skapa realistiska effekter med fejkblod i en smidig tub. Det är perfekt som teater- eller halloweenblod och kan enkelt tvättas bort. Det är ett perfekt låtsasblod för dig som behöver fejkblod till festen.
Fakeblod i Tub 16 ml är en tub med rött låtsasblod. Det kan appliceras direkt ur tuben och tvättas enkelt bort med tvål och vatten.
Info om Fakeblod i Tub 16 ml:
- Rött låtsasblod i praktisk tub
- Volym: 16 ml
Hitta liknande prylar
Prishistorik
Recensioner
Recension av: Leah ,
Så himla gullig och perfekt till halloween
Recension av: Linda ,
Mycket realistiskt
Recension av: Catarina ,
Riktigt bra
Recension av: Emelie ,
Var som utlovat
Recension av: Elin ,
Bra pris!
Recension av: Helene ,
Svinbilligt! Barnen kommer verkligen få roa sig med varsin tub blod, till det priset behöver man inte snåla 😂
Recension av: Monica ,
Mycket bra
Recension av: Anneli ,
Mycket bra, har testat förut
Recension av: Helin ,
Den är helt okej men ganska vattning så inte bra om du meter efter ett tjockt blod men för priset skulle jag säga att den va bra den är lite större en ett läppglans
Recension av: Lova ,
Jätte bra ser äkta ut och försvinner när man tvätta bort de
Recension av: Nina ,
Topp
Recension av: Lee ,
Såå bra och sååå billigt! KÖP!
Recension av: Elin ,
Det var väldigt bra pris! Så jag köpte 2stycken! Det kommer komma till användning till halloween! Sen även är det super bra med sån liten förpackning, annars har jag bara sett stora förpackningar som är super dyra!
Recension av: Martina ,
Recension av: Maria ,
Snabb leverans